Apie mus
Aktualijos
Atlikti darbai
Gyvenamųjų namų projektavimas
Pastatų modernizavimas
Galerija
Kontaktai
Gyvenamųjų namų projektavimas

Nuosavas gyvenamasis namas – didelė vertybė ir daugelio žmonių svajonė. Per 22 savo darbo metus „Nemuno deltos projektai“ suprojektavo arti dviejų šimtų gyvenamųjų namų. Didžioji jų dalis pastatyta Pamario krašte, vaizdingiausiose Šilutės , Rusnės  salos, Mingės kaimo apylinkėse.

Projektuodami gyvenamuosius namus nuosekliai plėtojame nuostatas, kad gyvenamasis būstas turi harmoningai derėti su gyvenamąja aplinka, atitikti Užsakovo gyvensenos būdui, būti moderniu, tačiau išlaikyti mūsų krašto tradicijas. Ypatingą dėmesį visada skiriame statiniams Nemuno deltos regioniniame parke. Džiaugiamės , kad vis dažniau sulaukiame ir  krašto  ūkininkų užsakymų projektuoti ne gamybinius, bet modernius gyvenamuosius pastatus.

Savo Užsakovams primename, kad kokybė yra svarbiau negu kiekybė, todėl siūlome geriau statyti mažesnį, bet kokybiškesnį namą. Džiugu, kad šios tendencijos pastaruoju metu pradeda vis labiau vyrauti.

Esame parengę suprojektuotų vienbučių gyvenamųjų namų katalogą bei poilsio pastatų Nemuno deltos regioninio parko teritorijoje katalogą. Atvykę į mūsų įmonės būstinę  Šilutėje, Turgaus 5  galėsite ne tik peržiūrėti projektus kataloguose,  bet ir  pasitarti su kvalifikuotais  specialistais. 

Projektuojame A+ ir A++  energinio efektyvumo klasės namus !!!

Nusprendę projektuotis ir statytis gyvenamąjį namą, visas  inžinerines, projektavimo ir konsultavimo paslaugas gausite mūsų įmonėse, įskaitant ir pagalbą gaunat leidimą statybai.

Labai prašome  iš anksto suderinti  architektų konsultacijos laiką  telefonu:  8 441 51443

Gyvenamieji namai Rusnės saloje

Image

Image

Image

Image

Gyvenamieji namai Šilutės mieste

Image

Image

Image

Image

Image

Gyvenamieji namai Minijos kaime

Image

Sprendimas: IT pajėgos